Detail info
Close

Dárková poukázka Ticketportal 2020

Dárková poukázka Ticketportal 2020

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VHODNÝ DÁREK! K SVÁTKU, NAROZENINÁM, VÝROČÍ NEBO PROSTĚ JEN TAK

S touto dárkovou poukázkou se nikdy nespletete a vždy se trefíte do nálady a vkusu obdarovaného. Nemusíte si lámat hlavu s tím, který muzikál, divadlo, koncert nebo třeba sportovní zápas udělá radost Vašim blízkým, konkrétní vstupenku si nakonec vybere obdarovaný sám.

DÁRKOVÁ POUKÁZKA SÍTĚ TICKETPORTAL.CZ umožňuje odběr libovolného počtu vstupenek do divadel, na muzikály, koncerty, sport a všechny další akce z aktuální nabídky www.ticketportal.cz.

Pro větší komfort zákazníka, je možné tuto dárkovou poukázku od 1.1.2020 možné uplatnit i při nákupu online při zadání jedinečného kodu, který je součástí poukázky.

Hodnota: 200,- Kč; 400,- Kč; 600,- Kč; 800,- Kč; 1000,- Kč Platnost poukázky: 1.1.2020 - 31.12.2020

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost. Uplatnění dárkové poukázky je možné na všech prodejních místech ticketportal.cz. Seznam našich prodejních míst na ZDE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top